Loading...
Menu

Filmy dla firm – playery

Nie pieniądze decydują o tym, czy powstanie dobry film. Tak naprawdę najważniejszym jest, by po prostu wykorzystać jak najlepiej to, co się ma.
Home / Filmy dla firm – playery

Każdy klient i każda marka są dla nas indywidualnym projektem. Posiadane zasoby sprzętu oraz ekipa specjalistów pozwala nam podejmować się szeroko zakrojonych realizacji. Doradzamy w realizacjach filmów promocyjnych i produktowych. Coraz częściej realizujemy filmy instruktażowe pod segment klientów on-line. Towarzyszymy naszym klientom podczas ważnych wydarzeń firmowych i relacjonujemy ich sukcesy. Nasze doświadczenie to także emisje billboardów sponsorskich w ogólnopolskiej telewizji jak TVN czy przygotowanie spotów reklamowych pod format kinowy. Dbamy i aspekty takie jak koloryzacja czy poprawne udźwiękowienie.  Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi lektorami, także obcojęzycznymi. Zasadniczo pracujemy według schematu:

1. DIAGNOZA I STRATEGIA

2. SCENARIUSZ - PRODUKCJA - POSTPRODUKCJA

3. WDROŻENIE KAMPANI - WYNIKI - EWALUACJA

Jako zaprezentować swoją firmę szerokiemu gronu klientów i kontrachentów? Jak wiarygodnie pokazać mocne strony Twojego biznesu? Nie ma lepszej metody niż nagranie filmu pokazującego jak jest! Napisanie wartościowego tekstu reklamowego, nagranie wyjątkowych ujęć oraz całościowe wyreżyserowanie promocyjnego filmu o firmie to otworzenie się na promocję w Internecie. Film o firmie zwielokrotnia szansę na skuteczność wysyłanych ofert. Promocja filmem to obecnie niezbędna promocja w czasach ograniczeń w zgromadzeniach i podróżach. Film promocyjny najczęściej nagrywa się w siedzibie firmy z wykorzystaniem jej pracowników. Można jednak postawić na film z lektorem oraz dodatkowymi napisami, w przypadku odtworzeń materiału bez dźwięku. Celem filmu o firmie jest pokazanie produkcji, zaplecza maszynowego, jakości oraz personelu. To w oczywisty sposób uwiarygodnia firmę w oczach potencjalnych klientów. Produkcja promocyjnych filmów video dla firm, instytucji i kampanii to filar naszej codziennej pracy.

SORTER Michał Ziomek Spółka Jawna

Polskie maszyny sortownicze

Kratki.pl Marek Bal

Producent kominków

Ocynkownia Ogniowa 

Zakład Mechaniczno – Odlewniczy

STALKO Sp. z o.o. Sp. k.

Przyczepy samochodowe Lorries

Tropiciele zdrad

Agencja detektywistyczna

Ocynkownia Ogniowa 

Zakład Mechaniczno – Odlewniczy

Easy Robots Sp. z o.o.

Polskie roboty przemysłowe

Hotel Karo Sp. z o.o.

Centrum konferencyjno-bankietowe

Prezentacje produktów metoda door-to-door, imprezy targowe czy wewnętrzne szkolenia w czasach pandemii nie dają możliwości aktywnej sprzedaży opartnej na tych metodach. Firmy nie mają innego wyjścia niż przeniesienie komercyjnych prezentacji produktów do przestrzeni on-line. Film promocyjny to starannie przygotowana prezentacja produktu lub usługi, pokazanie w praktyce jakie zalety ma dany produkt, jakie rozwiązania techniczne oferuje klientowi i co wyróżnia go na tle konkurencji. Jest to doskonały materiał do promocji na YouTube, gdzie preferowane są filmy dłuższe, dające użytkownikowi specjalistyczną wiedzę. Film produktowy to nie to samo co reklama, ponieważ nie skupia się na zbudowaniu potrzeby posiadania dobra danego rodzaju. Celem filmu produktowego jest przekazanie fachowej wiedzy o samym produkcie i wyróżnienie go na tle konkurencji. Film produktowy staje się poniekąd internetowym doradcą klienta szukającego odpowiedzi na pytania przed dokonaniem zakupu. Dla wielu firm techniczny film o produkcie to także materiał na szkolenia wewnętrzne.

STALKO Sp. z o.o. Sp. k.

Producent kominków marki HITZE

STALKO Sp. z o.o. Sp. k.

Producent kominków marki HITZE

Hydro-Truck Sp. z o.o.

Sprzedaż i serwis silonaczep

STALKO Sp. z o.o. Sp. k.

Przyczepy samochodowe Lorries

Easy Robots Sp. z o.o.

Producent polskich robotów przemysłowych

Hydro-Truck Sp. z o.o.

Sprzedaż i serwis silonaczep

Kratki.pl Marek Bal

Producent kominków

Kratki.pl Marek Bal

Producent kominków

Tylko firmy produkcyjne, które obligatoryjnie udzielają gwarancji na produkt wiedzą jak ważne jest prawidłowe użytkowanie danego produktu. Prosty i intuyicyjny film pokazujący jak działa dane urządzenie to najprostsza metoda na redukcję kosztów obsługi reklamacyjnej. Film edukacyjny o produkcie daje też szansę na pokazanie użytkownikowi wszystkich praktycznych zalet produktu oraz najlepszej metody użytkowania. Ten aspekt dotyczy przede wszystkim filmów tutorialowych o świadczonych usługach internetowych, tutorialach o działaniu danej aplikacji czy innych produktów niematerialnych. W procesie nagrywania filmu instruktażowego w najwiekszym stopniu bazujemy na wiedzy i wykwalifikowanych pracownikach klienta. Mamy jednak na uwadze przystępny sposób narracji oraz dbamy, by nagrane video rzeczywiście odpowiadało na najczęstsze pytania potencjalnych klientów.

STALKO Sp. z o.o. Sp. k.

Producent kominków marki HITZE

Większe wydarzenia z życia firmy takie jak targi, konferencje czy jubileusze są doskonałą okazją do promocji. Warto zadbać, by ważne eventy firmowe uwiecznić nawet krótką relacją video z wydarzenia. Film z imprezy firmowej do doskonały materiał do promocji w social media, gdzie firmy zabiegają o bliski kontakt z klientami. Film z targów lub szkolenia przekłada się na więsze zaangażowanie odbiorców i tym samym ma wyjątkowe zasięgi i w sieciach społecznościowych. Jednocześnie materiał video może być skuteczną formą zaproszenia potencjalnych klientów na dany event firmowy. Widząc przedsmak nadchodzącego wydarzenia łatwiej o wysokie frekwencje. Nie bez znaczenia jest też fakt, że profesjonalne firmowe video to także dodatkowa motywacja i pamiątka dla pracowniów, którzy je przygotowali.

Kratki.pl Marek Bal

Producent kominków

STALKO Sp. z o.o. Sp. k.

Producent kominków marki HITZE

Kratki.pl Marek Bal

Producent kominków

Easy Robots Sp. z o.o.

Producent polskich robotów przemysłowych

Kratki.pl Marek Bal

Producent kominków

Produkcja filmów nie dotyczy tylko działalności komercyjnej. Promocji video potrzebują także kampanie społeczne, organizacje charytatywne oraz organizacje pożytku publicznego. Podejmujemy się wymagających i trudnych projektów video z osobami niepełnosprawnymi, z dziećmi a także ze zwierzętami. Filmy dla organizacji pozarządowych to ciężki, ale niezwykle satysfakcjonujący obszar naszej działalności. Naszym partnerom towarzyszymy na każdym etapie. Doradzamy jak filmikami skutecznie wspierać zbiórki pieniężne oraz jakimi kanałami można promować filmy o tematyce społecznej. Jesteśmy dumni z zaufania jakie otrzymaliśmy do tej pory.

Stowarzyszenie “Budujemy Przystań”

Zespół specjalnych placówek edukacjnych

Filmy promujące dane miasto czy region widujemy coraz częściej. W mediach co jakiś czas jest głośno o poteżnych kwotach budżetowych wydanych przez samorząd na nagranie spotu promocyjnego. Tak nie musi być! W każdym nagrywanym filmie staramy się wykorzystać jak najlepiej to co jest dostępne. Dobrze napisany tekst lektorski oraz merytoryczne przygotowanie pozwalają w profesjonalny, ale i przystępny sposób zaprezentować to co ważne dla Zleceniodawcy. Ta filozofia dotyczy także filmików o wyjąktowych projektach realizowanych w JST lub przez administarcję. Filmy dla samorządów to głównie filmy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Mamy bogate doświadczenie w realizacji i rozliczaniu takich zleceń.

W ramach uług produkcji video dla najbardziej wymagających klientów filmujemy także dodatkowe nagrania typu “backastage” pokazujące kulisy powstawania docelowego spotu czy sesje zdjęciowej. Posiadamy kontakty w głównych domach mediowych oraz polskich stacjach telewizyjnych dlatego możemy podejmować się wdrażania kampanii telewizyjnych: od pomysłu na kampanię, przez realizację spotu, po finalizację umów emisyjnych. Nasze filmy reklamowe gościły także na ekranach kinowych, które wymagają specjalistyczego sformatowania emitowanych reklam.