Loading...
Menu

Usługi marketingowe

WARTOŚCIĄ JEST WYKONANIE POMYSŁU, A NIE SAM POMYSŁ
Home / Usługi marketingowe

Nasza codzienna praca to troska o stałych klientów, dla których pracujemy latami. Uczestniczymy pratycznie we wszystkich obszarach wymagających wsparcia marketingowego: materiały brandingowe, materiały reklamowe, strony internetowe, sesje fotograficzne, filmy promocyjne, promocja on-line, organizacja imprez, copywriting czy nawet planowanie akcji sprzedażowych w formie kampanii. Dlatego znamy biznesy naszych klientów od podszewki, a każdy klient posiada własnego Koordynatora.

agencja reklamowa radom

Zapewne jak każdy przedsiębiorca masz wizję swojego biznesu, firmy czy marki. Zbudowałeś ich własny obraz. A może dopiero tworzysz to, co chciałby zobaczyć za kilka lat? Jedno jest pewne. W każdym przypadku to co masz w głowie – ma kształt i wizerunek. I musi go mieć także na rynku. Inaczej zginie w tłumie biznesów posiadających jedynie nazwę i pieczątkę.

Trochę tu przesadzamy, ale to nasza publikacja więc czujemy się umocowani do napisania Wam tu wszystkiego, co naprawdę myślimy. A myślimy często, zbiorowo i kompleksowo. Wierzymy, że zaciekawimy Cię tym, co już wiemy i z zainteresowaniem przeczytasz pierwsze 4 litery naszego marketingowego alfabetu.

Wiemy już, że jesteś przedsiębiorcą. Bardzo łatwo jest więc ustalić to czego przede wszystkim potrzebujesz. Czyżby zwiększania zysków? BINGO! W mianowniku każdego biznesu jest zysk. To  on jest wypadkową wielu czynników, które można dowolnie zmieniać. My zajmujemy się podkręcaniem parametrów takich jak:

 • podnoszenie prestiżu produktów -> wyższe ceny -> więcej zysku
 • wsparcie różnych kanałów dystrybucji -> więcej klientów -> więcej zysku
 • szerzenie wiedzy produktowej -> mniej reklamacji -> więcej zysku
 • usprawnienie systemu obsługi klienta -> więcej czasu -> więcej zysku

To tylko przykładowe „łańcuszki” korzyści jakie mogą stać się Twoim udziałem, gdy skończysz z myśleniem, że marketing to głównie koszt ulotek, gadgetów i prowadzenia Facebooka (ponownie nieco generalizujemy). Chcemy, żebyś miał jasność. marketing nie „zrobi się” za darmo, ale należy postrzegać go jako wydatek inwestycyjny, ponieważ przynosi zysk. Dzieje się tak jednak tylko wtedy, gdy jest pochodną zaplanowanych działań optymalnie rozłożonych w czasie. Ogólnie możemy zatem stwierdzić, że zyskowny marketing to marketing strategiczny i definitywnie to nie to samo co robienie reklamy.

usługi marketingowe dla firm mazowieckie

„Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta”.

Jeff Bezos, założyciel AMAZONA

Daleko nam do autora powyższego cytatu, ale na rynku usług marketingowych działamy od ponad 10 lat i wiemy wystarczająco dużo, by orientować się, że to PRAWDA. Zaczynaliśmy od produkcji filmów trafiających na raczkującą platformę YouTube. Tworzyliśmy kanały skupiające społeczność danej branży. Byliśmy ich aktywnym uczestnikiem, komentując, rozmawiając, wyjaśniając, polecając, broniąc… Te obserwacje doprowadziły nas do przekonania, jak ważny jest kompleksowy marketing mix. A ponieważ lubimy robić rzeczy, w które wierzymy – naturalną konsekwencją było rozszerzenie spektrum działalności,  wspierając naszych klientów w coraz to szerszych obszarach.

Towarzyszyliśmy we wzroście firm stających się liderami w swoich branżach. Obecnie samodzielnie prowadzimy kompleksowe działania marketingowe: od projektu logotypu, znakowania produktów, tworzenia stron internetowych, budowania systemów identyfikacji, przez strategię marki, po prowadzenie kampanii w Internecie. A kolejne sukcesy naszych klientów to dowody dobrze wykonanej pracy.

Jesteśmy z Radomia. Z samego centrum. Tu na co dzień pracujemy, by od 8:00 do 17:00 móc ugościć Cię kawą w naszym 200 metrowym biurze.  Wstępując w nasz świat powinieneś poznać co najmniej 3 kluczowe osoby, które współtworzą marki naszych klientów:

Kamil – Production Manager & CEO

k.strzelec@dreampictures.pl

Gdyby był tylko pewnym siebie optymistycznym wizjonerem, nie czytałbyś tej strony. Na szczęście jest jeszcze doświadczonym i skutecznym przedsiębiorcą. Od najmłodszych lat pasjonował się elektroniką i nowinkami ze świata multimediów. Udowodnił, że po artystycznych studiach na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie można utrzymać rodzinę. Profesjonalna wiedza na temat fotografii, filmu czy grafiki komputerowej pozwala mu optymalizować formę przekazu i dopasować ją do budżetu projektu. W myślach łączy świat realny ze światem kreacji. Cichy towarzysz sukcesu ludzi, dla których pracował. Nie lubi marznąć. Nie pali. Nie potrzebuje kawy.

Weronika – Project Manager

w.strzelec@dreampictures.pl

Mimowolny lider zespołów, do których trafia, choć woli być nazywana koordynatorem. Przybyła do nas ze świata ekonometrii, budżetów i audytów, dlatego czasem jej nie rozumiemy. Ostatnie 5 lat bawiła się klockami MARKETING MIX-u na ponad 40 rynkach zagranicznych. U nas odpowiada za doradztwo strategiczne oraz analizę zwrotów z inwestycji marketingowych w różnych kanałach dystrybucji. Drugą półkulą tworzy niebanalne teksty i kreacje. Zbieżność nazwisk z Kamilem jest nieprzypadkowa, choć to naprawdę długa historia.

Patrycja – Project Manager

p.sobien@dreampictures.pl

Miała być księgową albo bankierem. Na szczęście w porę zrozumiała, że to marketing jest tym, co naprawdę ją kręci. Jej zdolności organizacyjne, zarządzanie ludźmi i projektami pozwoliły stworzyć i przez ponad 12 lat prowadzić zespół świetnych specjalistów z szeroko rozumianego działu marketingu, w jednej z wiodących firm branży budowlanej. W końcu zapragnęła być po drugiej stronie mocy i połączyła swoje siły z nami. Uwielbia kontakt z ludźmi i nigdy się nie nudzi. Dziwnym trafem podobnie jak „szef” nie pija kawy, nie pali i nie cierpi marznąć. Nieustannie doskonali bycie Panią Swojego Czasu codziennie ogarniając swój domowo-pracowy wszechświat.

kompleskowe usługi marketingowe dla firm

Jedno ze słów, które lubimy najbardziej to kompleksowość. To, co przez nią rozumiemy najlepiej opisuje marketingowa klasyka w wydaniu 8P na czasy 5G. Stale się rozwijamy, by być w stanie zaoferować naszym klientom szerokie spectrum umiejętności. Tylko wtedy można w pełni stworzyć i zrealizować strategię i właśnie dlatego działamy wielopłaszczyznowo.

W naszej branży szczególnie ważne jest zaufanie. Jak już wiecie budujemy je z klientami od ponad 10 lat. To właśnie na nim opieramy nasz biznes. Uważamy, że zaufanie to nie tylko hasło. Wierzymy, że jest to droga do budowania wspólnej przyszłości, która łączy naszą pracę i firmę klienta na długi czas. Większość z tych firm obsługujemy zaczynając od projektu logotypu, latami wzmacniając ich wizerunek w świecie realnym, a także wirtualnym.

PRODUCT / PRODUKT:

#marka #logotyp #księga_znaku #nazwa #opakowanie #etykieta #kod_kreskowy #ostrzeżenia_bezpieczeństwa #instrukcja #znak_jakości #karta_gwarancyjna #informacja_techniczna #wdrożenie_produktu #faza_życia_produktu, #analiza_potrzeb_klienta #analiza_produkty_konkurencyjne #znak_towarowy #EUIPO #WIPO #zdjęcia_produktowe #video_produktowe #film_edukacyjny #film_montażowy #pakownie #cykl_życia_produktu #branding #design #piktogramy

PRICE / CENA :

#cennik #grupy_rabatowe #benchmarking #analiza_ofert_konkurencji #program_lojalnościowy #koszt #wartość #polityka_rabatowa #promocje_cenowe #strategia_cenowa #popyt #downsizing #zniżki #wyprzedaż #warunki_płatności #upust #rabat

PLACE / DYSTRYBUCJA:

#ekspozycja #stojak_na_ulotki #fototapeta #allego #ebay #amazon #e-Sklep #platforma_B2B #merchandising #POS #reklama_zewnętrzna #szyld #witryna #oklejenie_witryny #billboard #system_wystawienniczy #baner #flagi reklamowe #litery_świetlne #litery_przestrzenne #plafon #potykacz #rollup #kaseton #kanały_dystrybucji #relacje_z_dystrybutorami #showroom #lokalizacja

PROMOTION / PROMOCJA:

#key_visual #branding #identyfikacja_wizualna #reklama #strona_internetowa #sklep_internetowy #pozycjonowanie #hosting #Kampanie #AdWords #PLA #kampanie_internetowe #content_marketing #gadżety #copywriting #kreacje #kampanie #materiały reklamowe #gadgety #promocja osobista #reklama #merchandising #public relations #sponsoring #newsletter #mailing #callcenter #copywriting #social_media #Facebook #Instagram #Linkedin #Pinterest #program_lojalnościowy #konkurs #targi #eventy #wystawy #druki #oklejanie_samochodów #influencer_marketing #blog #plakaty #katalogi #ulotki #wizytówki #kalendarze #poligrafia

PEOPLE / LUDZIE:

#trener_biznesu #warsztaty #coaching #mentoring #skrypty_sprzeażowe #dress_code #relacje_z_klientem #szkolenia_dla_pracowników #spotkania_biznesowe #skrypty_posprzedażowe #korespondencja

PROCESS / PROCES:

#newsletter #biuletyn #mailing #lejek_sprzedażowy #landing_page #CRM #schematy_postępowań #scenariusz_zachowań #scenariusz_rozmów #obsługa_klienta #obsługa_posprzedażowa

PHYSICAL EVIDENCE / ŚWIADECTWO MATERIALNE :

#film_o_firmie #zdjęcia_obiektów #zdjęcia_pracowników #oklejenie_samochodów # fototapeta #identyfiktory #odzież_firmowa #logo_LED #centrala_telefoniczna #system_identyfikacji_wizualnej #materiały_reklamowe #udogodnienia #oznakowanie #schematy #materiały_firmowe #gadżety #artefakty #ubiór #dresscode

PLEASURE / PRZYJEMNOŚĆ :

#customer_experience #mysteryshopping #relacje_z_klientem #ankiety #badanie satysfakcji #obsługa_posprzedażowa

Relacje z naszymi Klientami opieramy na długofalowej współpracy. Nie angażujemy się w „jednorazowe strzały”. Wiemy, że tylko przy dłuższej kooperacji jesteśmy w stanie wypracować trwałą wartość, mieć czas się poznać i efektywniej zarządzać powierzonymi budżetami. Firmy, z  którymi pracujemy można podzielić zasadniczo na dwie grupy:

POSIADAJACE WŁASNY DZIAŁ MARKETINGU oraz NIEPOSIADAJACE WŁASNEGO DZIAŁU MARKETINGU.

Nie jest to podział kategoryzujący i oceniający poziom „świadomości” marketingowej danej firmy. Jest to podział wynikający bardziej z problemów, z jakimi przychodzą do nas ich właściciele.

PROBLEM 1: BARIERY WEJŚCIA

W tym przypadku problem jest zasadniczo policzalny, o ile przyjmiemy, że lokalny rynek pracy obfituje w wykwalifikowanych specjalistów chętnych do zmiany pracy:

 • Koordynator z doświadczeniem (5 000 zł netto = 8 400 zł koszt) + utworzenie stanowiska pracy (1 000 zł)
 • Grafik (3 000 zł netto = 5 000 zł koszt) + utworzenie stanowiska pracy (1 000 zł)
 • Budżet na minimum usług zewnętrznych: prowadzenie FB (500 zł), prowadzenie AdWords (500 zł), aktualizacje strony WWW (1000zł), program do wysyłki newsletterów i smsów (100 zł),
 • Sprzęt i licencje: laptop (4 000 zł), komputer graficzny z dwoma monitorami (15 000 zł), tablet graficzny (2 000 zł), minimalny zestaw foto-video (aparat, obiektyw, statyw, lampa 20 000 zł), oprogramowanie graficzne (300 zł/mc), licencje zdjęć stockowych, licencje dostępu do narzędzi monitoringu sieci, itd.

Prosto licząc musimy być gotowi na minimum 15 000 zł miesięcznie oraz koszt startowy rzędu 40 000 zł. I bardzo często jesteśmy zdziwieni, że jednak nie przewidzieliśmy wszystkiego, czego nasi Specjaliści potrzebują do skutecznej pracy.

PROBLEM 2: BRAK EFEKTÓW

W tym przypadku firma jest już po etapie inwestycji w stworzenie struktury własnego działu marketingowego, ale… no właśnie. Często słyszymy o problemach z zarządzaniem i nadzorem. O generowaniu problemów, zamiast ich rozwiązywaniu. O wolnym tempie realizacji zleconych zadań. O braku kreatywności i stagnacji. O braku wiedzy i doświadczenia. O braku zainteresowania branżą. Paradoksalnie o oderwaniu działań marketingowych od produktu i rynków zbytu. A także przyziemnie o niespodziewanych długoterminowych urlopach.

kampanie reklamowe ad words Google YouYube

I teraz powiemy Wam coś rewelacyjnego. Na oba te problemy mamy rozwiązanie, abyś mógł czerpać zyski ze skutecznego marketingu, nawet jeśli nie masz i nie zamierzasz mieć działu marketingu. Outsorcing usług marketingowych to oszczędność czasu, a wybór dobrej agencji marketingowej 360 to szybki i skuteczny start promocji Twojego biznesu.

Sprawdź nasze referencje. Zadzwoń porozmawiać. Umów się na spotkanie u nas albo u Ciebie. Bo warto rozmawiać:)

ZALETY OUTSORCINGU usług marketingowych:

 • brak kosztów zatrudnienia;
 • stały przewidywalny i w pełni kontrolowany budżet miesięczny;
 • brak inwestycji w tworzenie i doposażanie nowych stanowisk pracy;
 • dostęp do specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia;
 • korzystanie z ofert i cen agencyjnych;
 • kompleksowa obsługa jedno miejsce-> wiele możliwości – dział graficzny, dział produkcji filmowej, dział foto, dział marketingu, dział it,
 • indywidualny opiekun projektu;

Jedną z naszych mocnych stron jest specjalizacja w branżach jakie obsługujemy. Produkty naszych klientów znamy czasami lepiej niż ich handlowcy. Znamy mocne i słabe strony promowanych produktów na rynku, dlatego każda kreacja graficzna lub propozycja nowych działań marketingowych odopowiada wprost na potrzeby biznesowe. Zobacz firmy, które otrzymały identyfikację wizualną zaczynając od logotypu, opracowania księgi znaku, zdjęć produktowych, folderów reklamowych i innych niezbędnych elementów brandingu nowoczesnej marki.

Hitze

Polski producent kominków premium z siecią sprzedaży w ponad 35 krajach, stała współpraca od początku w 2015 roku.

Lorries

Polski producent przyczep samochodowych uznany na największych rynkach europejskich.

Rebranding to proces transformacji wszystkich elementów marki, takich jak oferowane produkty i usługi, jakość obsługi oraz sposób komunikacji, w tym wygląd logo, by osiągnąć lepszą pozycję marki na rynku.  Zobacz firmy, które otrzymały od nas “nowe szaty”:

HydroTruck Sp. z o.o.

Ogólnopolska firma zajmująca się sprzedażą i serwisem silonaczep oraz kompresorów do rozładunków. Główny sponsor drużyny koszykówki Hydrotruck Radom.

Silotech Sp. z o.o.

Polski importer profesjonalnych rozwiązań z zakresu rozładunku towarów i transportu paliw oraz materiałów sypkich.

Sangrow Sp. z o.o.

Grupa producentów owoców i warzyw specjalizująca się w sortowaniu, przechowywaniu i miedzynarodowej dystrybucji polskich produktów rolnych.

W zależności od rodzaj zlecenia angażujemy:

 • fotografów i operatorów video z różnych specjalizacji: fotografia eventowa, fotografia wielkich gabarytów, fotografia produktowa, fotografia w studio, fotografia obiektów. Pracujemy na najnowszym sprzęcie renomowanych marek (Canon). Koordynuujemy prace związane z przygotowaniem scenografii i przygotowujemy modeli. Efektem sesji zdjęciowych są realisytcznie  i precyzyjnie wyretuszowane zdjęcia.
 • grafików i rysowników ze znajomością animacji jak i DTP. Nasi współpracownicy to absolwenci renomowanych uczelni oraz artystyczne młode dusze, które nie boja się wyzwań. Pracujemy na tabletach graficznych i wszystkich aplikacjach pakietu Adobe Creative Cloud.
 • specjalistów od reklamy on-line oraz marketingowców z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze międzynarodowych marek. Wspieramy się także wiedzą i doświadczeniem koordynatorów znających uwarunkowania sprzedaży na rynku Polskim jak i na rynkach zagranicznych.

Kratki Marek Bal

Polski producent wkładów kominkowych, z którym współpracowaliśmy w latach 2007 do 2015.

ArtMotion

Nagrywanie filmów i sesje zdjeciowe: eventy firmowe, śluby, wesela, chrzciny.

Poland Door Sp. z o.o.

Centrum Drzwi Polskich – czołowy producent i dystrybutor drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych

Hallmaker Konstpol

Wiodąca firma budowlana dostarczająca na rynek hale stalowe oraz konstrukcje z tkanin PCV

Hotel Karo Sp. z o.o.

Prestiżowy hotel, restauracja, sale bankietowe i konferencyjne w okolicy Radomia.