Loading...
Menu

Filmy promocyjne

Nie pieniądze decydują o tym, czy powstanie dobry film. Tak naprawdę najważniejszym jest, by po prostu wykorzystać jak najlepiej to, co się ma.
Home / Filmy promocyjne

JAK KAŻDA! Nie jesteś jedynym, który czuje, że najlepszym formatem reklamowym w Internecie jest obecnie video.

Promocyjne filmy i filmiki to coś na czym opiera się You Tube, druga po Googlu największa wyszukiwarka na świecie. Ogólna liczba użytkowników serwisów video nadal rośnie w dynamicznym tempie. Nie dziwi zatem, że w internetowym wyścigu po klienta wygrywają marki pokazujące swój produkt najlepiej jak można, czyli na filmie.

filmy dla firm radom film reklamowy nagranie video 2

ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM

1. DIAGNOZA I STRATEGIA

2. SCENARIUSZ - PRODUKCJA - POSTPRODUKCJA

3. WDROŻENIE KAMPANII - WYNIKI - EWALUACJA

filmy dla firm radom film reklamowy nagranie video

Każdy klient i każda marka są dla nas indywidualnym projektem.

Poprowadzimy Cię przez proces produkcji skutecznego filmu reklamowego lub specjalistycznego filmu produktowego. Coraz częściej realizujemy filmy instruktażowe pod segment klientów on-line. Towarzyszymy naszym klientom podczas ważnych wydarzeń firmowych i relacjonujemy ich sukcesy. Nasze doświadczenie to także emisje billboardów sponsorskich w ogólnopolskiej telewizji jak TVN czy przygotowanie spotów reklamowych pod format kinowy.

Tak jak Ty lubimy pracować z profesjonalistami.

Posiadane zasoby sprzętu oraz ekipa specjalistów pozwala nam podejmować się szeroko zakrojonych realizacji w zakresie: filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy instruktażowe czy filmy korporacyjne. Dbamy i aspekty takie jak koloryzacja czy poprawne udźwiękowienie.  Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi copywriterami dbającymi o to, by Twój film sprzedawał. To samo dotyczy zawodowych lektorów, także obcojęzycznych. Wiemy jak ważne jest to, by inwestycja zwróciła Ci się z nawiązką.

filmy dla firm radom film reklamowy nagranie video

Wysyłając do nas wiadomość zrobisz najważniejsze.

Zaczniesz.

My zrobimy resztę.

  Jeszcze nie wiesz jakich filmów potrzebuje Twój biznes?

  Poniżej zobaczysz co najczęściej wybierają inne firmy.

  Jak zaprezentować swoją firmę szerokiemu gronu klientów i kontrachentów? Jak wiarygodnie pokazać mocne strony Twojego biznesu? Nie ma lepszej metody niż nagranie filmu pokazującego jak jest! Napisanie wartościowego tekstu reklamowego, nagranie wyjątkowych ujęć oraz całościowe wyreżyserowanie promocyjnego filmu o firmie to otworzenie się na promocję w Internecie. Film o firmie zwielokrotnia szansę na skuteczność wysyłanych ofert. Promocja filmem to obecnie niezbędna promocja w czasach ograniczeń w zgromadzeniach i podróżach. Film promocyjny najczęściej nagrywa się w siedzibie firmy z wykorzystaniem jej pracowników. Można jednak postawić na film z lektorem oraz dodatkowymi napisami, w przypadku odtworzeń materiału bez dźwięku. Celem filmu o firmie jest pokazanie produkcji, zaplecza maszynowego, jakości oraz personelu. To w oczywisty sposób uwiarygodnia firmę w oczach potencjalnych klientów. Film korporacyjny to rozszerzona prezentacja firmy uwzględniająca w większym stopniu misję, wartości oraz startegiczne cele danej firmy. Filmy korporacyjne są wykorzystywane nie tylko podczas zdobywaia nowych klientów, ale także podczas rekrutacji nowych pracowników. Głębszy i wieloaspektowy przekaz video na temat kultury i wartości danego pracodawcy to mocne narzędzie wspierające działania employer branding. Produkcja profesjonalnych filmów dla firm, instytucji i kampanii to filar naszej codziennej pracy.

  Uzupełnieniem usługi video może być wykonanie sesji zdjęciowej obiektów biurowych i produkcyjnych, sesja pracowników prezentowanych na stronie internetowej czy też zdjęcia z procesu produkcyjnego, które wzbogacą firmowy katalog i ulotki. W naszym portfolio mamy także sesje zdjęciowe, które stanowiły podstawę do stworzenia wizerunku brang hero, czyli bohatera marki, który staje się podmiotem w komunikacji marketingowej danej marki i nieodłącznym elementem jej wizerunku. Taką rolę ma na przykład Szymon Majewski w sieci Plus.

  film promocyjny o firmie lub marce

  Prezentacje produktów metoda door-to-door, imprezy targowe czy wewnętrzne szkolenia w czasach pandemii nie dają możliwości aktywnej sprzedaży opartnej na tych metodach. Firmy nie mają innego wyjścia niż przeniesienie komercyjnych prezentacji produktów do przestrzeni on-line. Film promocyjny to starannie przygotowana prezentacja produktu lub usługi, pokazanie w praktyce jakie zalety ma dany produkt, jakie rozwiązania techniczne oferuje klientowi i co wyróżnia go na tle konkurencji. Jest to doskonały materiał do promocji na YouTube, gdzie preferowane są filmy dłuższe, dające użytkownikowi specjalistyczną wiedzę. Film produktowy to nie to samo co reklama, ponieważ nie skupia się na zbudowaniu potrzeby posiadania dobra danego rodzaju. Celem filmu produktowego jest przekazanie fachowej wiedzy o samym produkcie i wyróżnienie go na tle konkurencji. Film produktowy staje się poniekąd internetowym doradcą klienta szukającego odpowiedzi na pytania przed dokonaniem zakupu. Dla wielu firm techniczny film o produkcie to także materiał na szkolenia wewnętrzne.

  Nie można w tym miejscu zapomnieć, że to jednak fotografia produktowa jest puktem wyjścia do stworzenia katalogu produktów i pochodnych ulotek czy ofert handlowych. Jakość posiadanych zdjęć produktowych w istotny sposób wpływa na decyzje zakupowe klientów B2B, a jeszcze bardziej na sprzedaz w segmencie detalicznym. W końcu materiału video nie wykorzystamy w materiałach drukowanych. Stopklatki wyjęte z filmu nie spełniają wymagań pozwalających drukować je w wysokiej jakości. Stąd zawsze doradzamy klientom równoległą realizację filmu produktowego i serii zdjęć produktowych. Doświadczeni fotografowie pracujący na renomowanym sprzęcie oraz wsparcie studia graficznego w zakresie posprodukcji i retuszu zdjęć to recepta na katalog o jakim zawsze marzyłeś.

  film reklamowy o produkcie lub usłudze

  Tylko firmy produkcyjne, które obligatoryjnie udzielają gwarancji na produkt wiedzą jak ważne jest prawidłowe użytkowanie danego produktu. Prosty i intuicyjny film instruktażowy pokazujący jak działa dane urządzenie to najprostsza metoda na redukcję kosztów obsługi reklamacyjnej. Film instruktażowy o produkcie daje też szansę na pokazanie użytkownikowi wszystkich praktycznych zalet produktu oraz najlepszej metody użytkowania. Ten aspekt dotyczy także wszystkim filmów tutorialowych o świadczonych usługach, tutorialach o działaniu danej aplikacji czy innych produktów niematerialnych. W procesie nagrywania filmu instruktażowego w najwiekszym stopniu bazujemy na wiedzy i wykwalifikowanych pracownikach klienta. Mamy jednak na uwadze przystępny sposób narracji oraz dbamy, by nagrane video rzeczywiście odpowiadało na najczęstsze pytania potencjalnych klientów.

  Typem podobnym do filmu instruktażowego jest film szkoleniowy. Może on być realizaowany jako zapis faktycznego szkolenia przeprowadzonego z uczestnikami, ale coraz częściej, w wyniku pandemii, zwiazane jest to z organizacją tylko dnia zdjeciowego. Zaletą tworzenia filmów szkoleniowych jest możliwość nieograniczonej dystrubucji tej wiedzy, niezaleznej od miejsca i czasu. Pozwala na wielokrotne wykorzystanie filmu szkoleniowego przy poniesieniu jednorazowej inwestycji. Film szkoleniowy nie musi być kierowany jedynie segmentu klientów danej firmy. Film szkoleniowy to coraz cześciej forma edukowania własnych pracowników, zwłaszcza tych nowych na etapie wdrażania do pracy. Właściciele firm z jakimi pracujemy podkreślają, że możliwość wielokrotnego wykorzystania filmu to najważniejsza korzyść z podjęcia decyzji o rozpoczęciu systematycznych nagrań filmów szkoleniowych, instruktażowych i serwisowych. To się po prostu opłaca.

  film instruktażowy film serwisowy

  Większe wydarzenia z życia firmy takie jak targi, konferencje czy jubileusze są doskonałą okazją do promocji firm. Warto zadbać, by ważne eventy firmowe uwiecznić nawet krótką relacją video z wydarzenia. Film z imprezy firmowej do doskonały materiał do promocji w social media, gdzie firmy zabiegają o bliski kontakt z klientami. Film z targów lub szkolenia przekłada się na więsze zaangażowanie odbiorców i tym samym ma wyjątkowe zasięgi i w sieciach społecznościowych. Jednocześnie materiał video może być skuteczną formą zaproszenia potencjalnych klientów na dany event firmowy. Widząc przedsmak nadchodzącego wydarzenia łatwiej o wysokie frekwencje. Nie bez znaczenia jest też fakt, że profesjonalne firmowe video to także dodatkowa motywacja i pamiątka dla pracowniów, którzy je przygotowali.

  Obecnie coraz więcej eventów przechodzi do sfery on-line, co nie oznacza, że firmy tracą możliwość promocji eventowej czy targowej. Tak naprawdę proces zmian w marketingu bezpośrednim wywołany pandemią to ogromna szansa. Szansa dla firm, które otworzą się na najskuteczniejszą komunikację działająca także na odległość – przekaz video. Jakość tworzonych filmów video jest elementem składającym się na wizerunek danej firmy. O ile w codziennych kontaktach z klientami jesteśmy już przyzwyczajeni do standardu Google Meets, Zoom czy Messenger, to jednak w życiu każdej firmy pojawiają się momenty wymagające odpowiedniej oprawy. Prostym przykładem na budowanie relacji hadnlowych przy pomocy filmów może być nagranie wystąpienia Zarządu kumunikującego istotne zmiany lub dziękujacego za dotychczasową współpracę podczas jubileuszu firmy. Dobrze zrealizowane szkolenie produktowe on-line również może daną firmę istotnie odróżnić od konkurencji. Wiem jak wiele czynników składa się na sukces: jakość dźwięku, synchronizacja materiałów wyświetlanych na slajdach, wmontowanie ujęć z produkcji lub przygotowanie planu szkolenia tak, by pokazywane czynności i detale były widoczne. Jesteśmy agencją, która pomaga w skutecznym przeniesieniu eventów firmowych do sfery on-line.

  film reklamowy z imprezy, targów, eventu

  Produkcja filmów nie dotyczy tylko działalności komercyjnej. Promocji video potrzebują także kampanie społeczne, organizacje charytatywne oraz organizacje pożytku publicznego. Podejmujemy się wymagających i trudnych projektów video z osobami niepełnosprawnymi, z dziećmi a także ze zwierzętami. Filmy dla organizacji pozarządowych to ciężki, ale niezwykle satysfakcjonujący obszar naszej działalności. Naszym partnerom towarzyszymy na każdym etapie. Doradzamy jak filmikami skutecznie wspierać zbiórki pieniężne oraz jakimi kanałami można promować filmy o tematyce społecznej. Jesteśmy dumni z zaufania jakie otrzymaliśmy do tej pory.

  Sektor organizacji pozarządowych jest pełen stowarzyszeń i fundacji, które w komunikacji on-line mogą służyć za wzór dla firm. Działacze i aktywiści społeczni wiedzą jak silną moc ma przekaz video. Wiedzą, że dobry film edukacyjny to często jedyna pomoc dla swoich podopiecnych. Wiedzą, że inwestycja internetową kampanię na You Tube wraca jako sordki na finansowanie dalszej działalności. Że dotarcie z trudną tematyką społeczną wymaga stworzenia najepszych materiałów, czyli filmów edukacyjnych czy fundrisingowych. Film dla OPP/NGO najczęściej realizujemy w opraciu o procedurę zapytania ofertowego lub przetarg, dlatego zachęcamy do przesyłania nam zapytań ofertowych i zaproszeń do przetargów. Znamy specyfikę i chętnie podejmujemy się realizacji filmów promocyjnych finansowanych ze środków publicznych.

  Film promocyjny charytatywny społeczny

  Filmy promujące dane miasto czy region widujemy coraz częściej. W mediach co jakiś czas jest głośno o poteżnych kwotach budżetowych wydanych przez samorząd na nagranie spotu promocyjnego. Tak nie musi być! W każdym nagrywanym filmie promocyjnym staramy się wykorzystać jak najlepiej to co jest dostępne. Dobrze napisany tekst lektorski oraz merytoryczne przygotowanie pozwalają w profesjonalny, ale i przystępny sposób zaprezentować w filmie to co ważne dla Zleceniodawcy. Ta filozofia dotyczy także filmików o wyjątkowych projektach realizowanych w JST lub przez administarcję. Filmy promocyjne dla samorządów to głównie filmy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Mamy bogate doświadczenie w realizacji i rozliczaniu takich zleceń.

  Film promocyjny dla organów administracji publicznej to także nagrywanie lokalnych eventów czy wystąpień osób sprawujących urzędy. Posiadanie takich nagrań video i wykorzystanie ich w social mediach to najprostsze zwiększanie dotarcia ważnych spraw do szerszego grona mieszkańców. Przy tworzeniu każdego filmu promocyjnego doradzamy najlepszy  i najporostszy sposób realizacji oraz pomagamy w przygotowaniu osób występujących. Tekst czytany z promptera to najczęściej wybierana opcja. Chętnie bierzemy udział w procedurach przetargowych lub zapytaniach ofertowych. Nasi koordynatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych np. ze środków Unii Europejskiej.

  film szkoleniowy dla samorządu administracji

  W ramach produkcji filmowej dla najbardziej wymagających klientów realizujemy także dodatkowe nagrania typu “backastage” pokazujące kulisy powstawania docelowego spotu czy sesji zdjęciowej. Jest to uzupełnienie i uwiarygodnienie przekazu zawartego w podstawowym filmie promocyjnym czy filmie korporacyjnym. Jest to pokazanie ludzkiej twarzy firmy, za którą stoją fenomenalni ludzie. Filmy backstage używane są często jako element kampanii poprzedzających włączenie kampanii głównej. Doskonale służą też do podkręcania aktywności fanów marki w social media.

  Posiadamy kontakty w głównych domach mediowych oraz polskich stacjach telewizyjnych, dlatego możemy podejmować się wdrażania kampanii telewizyjnych: od pomysłu na kampanię, przez realizację filmu reklamowego, po finalizację umów emisyjnych. Nasze filmy reklamowe gościły także na ekranach kinowych, które wymagają specjalistyczego sformatowania emitowanych reklam.

  inne filmy promocyjne

  Równolegle do realizacji filmów reklamowych dla firm oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć, co znacząco ogranicza koszty sesji zdjęciowej oraz pozwala zaoszczędzić czas na ponowne ustawianie planu zdjęciowego. Poza fotografią eventową naszą mocną stroną jest także fotografia produktowa, którą realizujemy w profesjonalnym studiu fotograficznym. W naszym szerokim portfolio fotograficznym znajdują się też sesje zdjęciowe produktów wielkobagarytowych jak na przykład zdjęcia całych linii produkcyjnych lub całościowe zdjęcia dużych maszyn. Są to najbardziej wymagające sesje zdjęciowe, których chętnie się podejmujemy.

  Zobacz co do tej pory zrobiliśmy w zakresie: fotografia produktowa, fotografia eventowa, zdjęcia produktowe, fotograf produktowy, sesja produktowa.

  Cena zdjęć produktowych w największym stopniu zależy od indywidualnych cech danego produktu. Na cenę zdjęć produktowych istotnie wpływa też konieczność użycia modeli (np. w przypadku sesji zdjęciowych odzieży) lub organizacja sesji zdjęciowej w specjalistycznym studio (np. w przypadku sesji zdjęciowej samochodów).

  Wycena dla usługi produkcji filmów (film promocyjny, film reklamowy, film korporacyjny, film instruktażowy i inne) możliwa jest na podstawie omówienia założeń i oczekiwań zamawiającego oraz na podstawie wizyty w miejscu będącego planem nagrania. Cena każdego rodzaju filmu reklamowego jest uzależniona także od zakresu wykorzystania animacji podczas postprodukcji materiału filmowego.